• Главная »
  • Политика »
  • Росія погрожує Україні «сценарієм Афганістану», якщо Київ прийме військову допомогу США

Росія погрожує Україні «сценарієм Афганістану», якщо Київ прийме військову допомогу США

У Москві стверджують, що допомога Сполучених Штатів може привести Україну до прірви.

Росія погрожує Україні "сценарієм Афганістану", якщо Київ прийме військову допомогу США

Російська влада загрожує Україні повторенням долі Афганістану у разі, якщо офіційний Київ скористається військовою допомогою Сполучених Штатів, які готові надати озброєння та військових радників на тлі стягування армійських підрозділів РФ до українських кордонів.

Голова комітету російської Думи з оборони Андрій Картаполов у коментарі інформаційному агентству «Інтерфакс» заявив, що подібний сценарій може очікувати й на Україну.

На додаток, у Москві стверджують, що допомога Сполучених Штатів може привести Україну до прірви.

«Усі прагнення США «допомогти» Україні ведуть її до прірви, – заявив Картаполов, запропонувавши згадати, «чим завершилася американська авантюра в Афганістані». – Чи не доведеться потім українцям чіплятися за американські літаки та вертольоти, що відлітають. А коли настане час, поруч уже не буде цих порадників і помічників«, – зазначив російський політик.

Журналісти нагадують, що, за даними американських джерел, Вашингтон розглядає можливість відправлення військових радників, а також додаткового озброєння Україні у зв’язку зі скупченням армійських підрозділів російської армії на кордоні з Україною.

За даними телекомпанії CNN, Сполучені Штати можуть направити Україні ПТРК «Джавелін», переносні ЗРК «Стінгер», мінометні системи та військові гелікоптери.

загрузка...
МЕТКИ