• Главная »
  • Политика »
  • Кадиров демонстративно вивів колону військової техніки без прапорів Росії – фото викликало скандал у РФ

Кадиров демонстративно вивів колону військової техніки без прапорів Росії – фото викликало скандал у РФ

У Чечні за указом Кадирова розпочалися масштабні військові навчання «сил самооборони» без прапорів Росії.

Кадиров демонстративно вивів колону військової техніки без прапорів Росії – фото викликало скандал у РФ

Чечня самостійно розпочала проведення навчань місцевих сил оборони, при цьому на військовій техніці демонстративно відмовилися від російських прапорів і демонстрації будь-яких державних символів Росії.

Після появи фото колони військової техніки без російських прапорів на території Чечні у Росії спалахнув гучний скандал.

Видання Chechnya Today повідомляє, що з ініціативи глави республіки Рамзана Кадирова «кордони Чечні кільцюють». З’ясувалося, що рішення про проведення навчань ухвалив особисто Кадиров, який дав розпорядження.

«Рамзан Кадиров на нараді з представниками силових відомств доручив правоохоронним органам розмістити периметром Чечні спеціальні посади», — наголошується у повідомленні.

Масштабні навчання на території Чечні триватимуть три дні. У них беруть участь усі правоохоронні та силові підрозділи республіки. Периметром суб’єкта, а це понад 800 кілометрів, розташувалися спеціальні часові дозорні точки.

Росіяни вже назвали те, що відбувається, натяком на адресу Москви. Понад те, у соціальних мережах побоюються загрози початку на Кавказі нової війни (третьої за рахунком), оскільки Чечня де-факто стає окремим суб’єктом у Росії.

По суті тестується ворожа армія всередині кордонів РФ.

Колона цивільних машин без розпізнавального забарвлення, військова техніка з чужими прапорами на території РФ.

Жодного разу не дивно. Як тільки Путін перестане годувати мільйонами Ахматича, той одразу перекинеться. А може, вже знайшло інше джерело. Останнім часом багато хвіст став піднімати «піхотинець Путіна».

Не зрозумів, а що це за «місцеві сили оборони»? Вони знову створили НВФ?

Усім було очевидно, що Путін старанно підготував бомбу сповільненої дії. Питання лише часу: коли 3-я Чеченська почнеться і знову піде «вантаж 200″ до Росії, зрада генералів й інше», — пишуть у Мережі.

загрузка...
МЕТКИ