• Главная »
  • Политика »
  • Загроза російського вторгнення. В оточенні Зеленського вважають можливі санкції США марними — CNN

Загроза російського вторгнення. В оточенні Зеленського вважають можливі санкції США марними — CNN

В оточенні президента Володимира Зеленського вважають, що санкції, які США планують запровадити у разі російського наступу, будуть марними, повідомляє СNN з посиланням на неназваного радника глави української держави.

Загроза російського вторгнення. В оточенні Зеленського вважають можливі санкції США марними — CNN

Співрозмовник телеканалу заявив, що запровадження санкцій після вторгнення Росії було б марним.

«Київ вважає, що будь-які можливі санкції у разі вторгнення Путіна вже враховані Москвою і забезпечують практично нульове стримання», — додав він.

Втім жорсткі санкції можуть спрацювати, якщо будуть введені заздалегідь, щоб змусити Росію відступити, переконаний він.

7 грудня відбулися відеопереговори Джо Байдена із Володимиром Путіним. Глава Білого дому висловив стурбованість США та їхніх європейських партнерів нарощуванням РФ сил біля кордонів України та «ясно дав зрозуміти, що США та союзники відреагують рішучими економічними та іншими заходами у разі військової ескалації».

Глава Кремля у відповідь на попередження Байдена про загрозливі пересування російських військ поблизу українських кордонів заявив, що «не слід перекладати відповідальність на плечі Росії», і звинуватив НАТО в «нарощуванні військового потенціалу у рубежів РФ».

9 грудня Володимир Зеленський провів переговори з Джо Байденом. Вони обговорили саміт з Путіним, можливі формати врегулювання війни на Донбасі, реформи в Україні та газопровід Північний потік-2.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ