Профілі підлітків у Instagram видалять найближчим часом

Профілі підлітків у Instagram видалять найближчим часом. Про це на слуханнях у Конгресі США заявив голова соціальної мережі Адам Моссері.

Профілі підлітків у Instagram видалять найближчим часом

Таке рішення було ухвалено після того, як популярну платформу звинуватили у згубному впливі на дітей. На думку експертів, Instagram викликає у неповнолітніх залежність, яка може перерости у депресію. А деякі підлітки взагалі завдають собі серйозних каліцтв, якщо у них відбуваються конфлікти або невдачі в Мережі.

Також у Instagram з’явиться функція «батьківський контроль» — вона дозволить дорослим стежити, скільки часу їхня дитина проводить у додатку. Можна буде встановити та ліміт. «Я абсолютно впевнений, що це має бути рішення батьків – скільки часу дитина проводить у телефоні. Хтось скаже – 10 хвилин, для когось нормально три години. Ми не можемо їх примушувати», — пояснив голова платформи Адам Моссері.

Нагадаємо, дослідження почали проводити у вересні цього року. Тоді ж сенатори США закликали Марка Цукерберга відмовитися від запуску Instagram для дітей віком до 13 років.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ