• Главная »
  • Общество »
  • У Москві викинувся з вікна та загинув націоналіст Просвірнін, який закликав зруйнувати Україну

У Москві викинувся з вікна та загинув націоналіст Просвірнін, який закликав зруйнувати Україну

Просвірнін заявляв про необхідність повністю зруйнувати Україну та захопити Київ.

У Москві викинувся з вікна та загинув націоналіст Просвірнін, який закликав зруйнувати Україну

У Росії за загадкових обставин у віці 35 років загинув відомий російський націоналіст Єгор Просвірнін. Російські інформаційні агенції повідомляють, що Просвірнін повністю голим випав із вікна будинку у центрі Москви. Його смерть підтвердила дружина.

Просвірнін здобув широку популярність під час окупації Криму та вторгнення російської армії на Донбас. Очолюючи видання «Супутник і Погром» як головний редактор, він заявляв про необхідність зруйнувати Україну та захопити Київ.

Журналістам телеграм-каналу «Осторожно, новости» вдалося з’ясувати, що останнім часом Просвірнін перебував у тяжкому психологічному стані та, ймовірно, міг вчинити самогубство.

«В оточенні публіциста нам розповіли, що це може бути пов’язано з його тяжким психологічним станом останнім часом», – зазначили журналісти.

За попередніми даними, Просвірнін сьогодні дуже посварився з дружиною. За словами знайомих, перед самогубством він міг перебувати у стані алкогольного сп’яніння.

Відомий український журналіст і блогер Денис Казанський прокоментував загибель Просвірніна у своєму телеграм-каналі.

«Пишуть, що Просвірнін викинувся сам. Був при цьому голий і п’яний (або під наркотиками). Який символізм. Один із найвідоміших росіян неонації, який закликав знищити Україну та дійти до Києва, у результаті дійшов п’яним до власного вікна та вивалився з нього голим на бруківку», – зазначив він.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ