Нацбанк влаштує масштабну перевірку: хто опинився в списку

Національний банк України оприлюднив перелік установ, в яких проведе виїзні перевірки щодо фінмоніторингу та дотримання валютного законодавства.

Нацбанк влаштує масштабну перевірку: хто опинився в списку

Так, згідно з планом на 2022 рік НБУ перевірить 17 банків і 27 небанківських установ, повідомляє прес-служба регулятора.

Зокрема, в першому кварталі перевірці піддадуться такі банки, як Схід, Укргазбанк і РВС Банк. У другому — Укрексімбанк, Банк Січ, Глобус, Індустріалбанк і МТБ Банк. У третьому — МР Банк, ТАСкомбанк, ОТП Банк і А-Банк. І в четвертому — ПІБ, Мегабанк, Райффайзен Банк, банк «Кліринговий Дім» і Універсал Банк.

нбу, нацбанк

Крім того, НБУ перевірить ряд небанківських фінансових установ, серед яких — АТ «Укрпошта». Перевірка сюди нагряне в другому кварталі цього року.

Раніше ми розповідали, що в Нацбанку розкрили, як зміняться ціни на товари і послуги найближчим часом. Прогноз складено за результатами щомісячного розрахунку індексу очікувань ділової активності.

Вперше за сім місяців українські промислові підприємства дали песимістичні оцінки: найближчим часом обсяги експорту і незавершеного виробництва будуть скорочуватися.

магазин, супермаркет, продукти

Підприємства торгівлі також поділилися несприятливим прогнозом. За їхніми розрахунками, обсяг залишків товарів на продаж зростатиме. З огляду на це, Україні потрібно готуватися до стрибка цін на товари та послуги.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ