Українка хотіла перетворити себе на Кардаш’ян десятками операцій, але стала схожа на інопланетянина

27-річна українська модель Альона Омович мріє виглядати як американська зірка Кім Кардашьян. Заради цього вона вставила імпланти в груди, збільшила сідниці, губи, провела ринопластику і ряд інших операцій.

Українка хотіла перетворити себе на Кардаш'ян десятками операцій, але стала схожа на інопланетянина

На своїй сторінці в Instagram дівчина часто публікує відверті фото. Однак, не усі в захваті від її зовнішності та часто пишуть образи.

Що відомо про дівчину

Так, дівчина народилася в Києві у 1993 році. Дівоче прізвище — Богданова. У модельному бізнесі вона з 15 років, а у двадцятирічному віці Альона стала блогером.

Зокрема, дівчина ділилася зі своїми підписниками секретами струнких фігур. Однак, якось Альона вирішила вразити своїх шанувальників і зробила мамопластику. Також з того часу дівчина збільшувала груди ще двічі, тому що перша операція, за її словами, була невдалою.

Українка хотіла перетворити себе на Кардаш'ян десятками операцій, але стала схожа на інопланетянинаУкраїнка хотіла перетворити себе на Кардаш'ян десятками операцій, але стала схожа на інопланетянина

Альона Омович (фото: instagram.com/alena_omovych)

Окрім того, вона зробила мініатюрний носик, поставила імплантати в сідниці, зробила котячий погляд, встановила вініри та регулярно робить уколи краси.

Нещодавно дівчина зробила другу пластику сідниць, збільшивши їх ще більше.
Попри жорсткий хейт та критику в соцмережах, дівчина вважає себе дуже красивою, а свої операції – вдалими. А негативні коментарі вона називає простою заздрістю.

У Insragram у дівчини 1,6 млн підписників і 2625 публікацій.

Українка хотіла перетворити себе на Кардаш'ян десятками операцій, але стала схожа на інопланетянинаУкраїнка хотіла перетворити себе на Кардаш'ян десятками операцій, але стала схожа на інопланетянинаУкраїнка хотіла перетворити себе на Кардаш'ян десятками операцій, але стала схожа на інопланетянинаУкраїнка хотіла перетворити себе на Кардаш'ян десятками операцій, але стала схожа на інопланетянинаУкраїнка хотіла перетворити себе на Кардаш'ян десятками операцій, але стала схожа на інопланетянинаУкраїнка хотіла перетворити себе на Кардаш'ян десятками операцій, але стала схожа на інопланетянина

Альона Омович (фото: instagram.com/alena_omovych)

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ