• Главная »
  • Происшествия »
  • Загинула дружина відомого українського футболіста: «хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою»

Загинула дружина відомого українського футболіста: «хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою»

Дружина відомого футболіста Олега Данченка Вікторія загинула в ДТП біля Одеси, перебуваючи за кермом свого авто. Дівчина потрапила в серйозну аварію за участю трьох машин, і її тіло затиснуло в салоні. Від отриманих травм вона не вижила.

Загинула дружина відомого українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"

Трагічна ДТП сталася в Малиновському районі Одеси по Київському шосе, повідомили 14 січня в прес-службі ДСНС Одеської області.

Молода дружина футболіста АЕКа, який виступає на правах оренди в «Зорі», перебувала в Mersedes. За попередньою інформацією, машина влетіла в KIA, після чого вдарила евакуатор, і той зіткнувся з фурою. Потім «Мерс» отримав ще кілька ударів, і його відкинуло у відбійник.

Загинула дружина українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"Загинула дружина українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"

Загинула дружина українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"

Вікторія Данченко (фото: instagram.com/meuwmiu)

Аварія була дуже сильна, і щоб дістати тіло Вікторії Данченко, рятувальникам довелося використовувати аварійно-рятувального обладнання для розрізання автомобіля.

Загинула дружина українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"Загинула дружина українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"

Смертельна ДТП біля Одеси, в якій загинула дружина футболіста Олега Данченка (фото: facebook.com/DSNSODE)

Молода дружина футболіста АЕКа, який виступає на правах оренди в «Зорі», перебувала в Mersedes. За попередньою інформацією, машина влетіла в KIA, після чого вдарила Евакуатор, і той зіткнувся з фурою. Потім «Мерс» отримав ще кілька ударів, і його відкинуло у відбійник.

Загинула дружина українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"

Дружина футболіста Олега Данченка загинула у ДТП (фото: facebook.com/DSNSODE)

Вікторія та Олег Данченки зв’язали себе узами шлюбу півтора року тому, в липні 2020-го.

Дівчина в мережі активно публікувала фото і відео про свої поїздки в авто по вулицях міста. Нижче — кадри, що датуються 10 і 12 січня.

Відео: Вікторія Данченко за кермом авто

У своєму Instagram одеситка називала себе «дівчиною-бунтаркою», при цьому зізнавалася, що бажала стати «успішною жінкою і хорошою мамою».

Загинула дружина українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"Загинула дружина українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"Загинула дружина українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"

Вікторія Данченко, дружина футболіста Олега Данченка (фото: instagram.com/meuwmiu)

Вікторія Данченко також активно публікувала ніжні сімейні знімки зі знаменитим чоловіком-футболістом і розповідала про міцну любов і щастя.

Ось так розповідала дівчина про коханого, вітаючи Олега Данченка з Днем народження 1 серпня: «Всі слова і побажання вже були сказані особисто, але ти просто знай, що я завжди поруч, завжди підтримаю тебе, завжди буду на твоєму боці! Ти моя гордість! Моє життя! Я тебе дуже сильно люблю, найкращий чоловік на світі».

Загинула дружина українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"Загинула дружина українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"Загинула дружина українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"Загинула дружина українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"

Вікторія та Олег Данченки (фото: instagram.com/meuwmiu)

Також дівчина показувала яскраві знімки про численні подорожі, жартувала про свою милу зовнішність і зазначала, що Бембі в порівнянні з нею — просто олень, і не соромилася демонструвати красу стрункого тіла, публікуючи фото в купальнику й у відвертих нарядах.

Загинула дружина українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"Загинула дружина українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"Загинула дружина українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"Загинула дружина українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"Загинула дружина українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"

Вікторія Данченко (фото: instagram.com/meuwmiu)

Вікторії Данченко з Одеси було тільки 27 років. Раніше, 1 липня 2021-го, на свій День народження дівчина в мережі зазначила, що стає «з кожним роком все молодше і все красивіше)) Далі — більше».

Загинула дружина українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"Загинула дружина українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"Загинула дружина українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"Загинула дружина українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"Загинула дружина українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"Загинула дружина українського футболіста: "хотіла стати успішною жінкою і хорошою мамою"

Вікторія Данченко (фото: instagram.com/meuwmiu)

Нагадаємо, 27-річний Олег Данченко, родом із Запоріжжя, зараз — футболіст клубу АЕК (Афіни), який на правах оренди виступає за луганську «Зорю». Український футболіст з 2017-го по 2021-й грав у деяких російських клубах.

Перед цим Данченко виступав у хмельницькому «Динамо» (2011-2012 роки), одеському «Чорноморці» (2012-2015 роки та 2016-2017 роки, донецькому «Шахтарі» (2016-2019 роки), на полі грає у захисті.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ