Кабмін дозволив витрачати пенсіонерам тисячу за COVID-вакцинацію на ліки

Кабмін дозволив витрачати пенсіонерам тисячу за COVID-вакцинацію на ліки

Кабінет міністрів України розширив програму Президента «єПідтримка». Люди від 60 років зможуть з 24 січня витрачати кошти за вакцинацію від COVID-19 на ліки. Про це інформує представник уряду в парламенті Тарас Мельничук, пише ІПУ посилаючись на УНН.

«Внесено зміни до Порядку надання допомоги в рамках Програми «єПідтримка» та Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання допомоги в рамках Програми «єПідтримка», в частині надання можливості придбання лікарських засобів отримувачами допомоги віком від 60 років», — написав Мельничук.

Під час засідання уряду прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що українці старше 60 років з 24 січня зможуть витратити 1000 грн на ліки.

Окрім того, Шмигаль зазначив, що перелік дії програми Президента також планують розширити на дітей віком 12-17 років.

«Сьогодні – це буде оформлено відповідне протокольне доручення. МОЗ вже спростило доступ підлітків до вакцинації від COVID-19», — розповів він.

Раніше повідомлялося, що громадянам у віці 60+ хочуть дозволити використати 1 тис. гривень «за вакцинацію» за соціальними напрямками.

Нагадаємо, скористатись коштами за програмою “єПідтримка” невдовзі зможуть неповнолітні. Міністерство освіти і науки вже надало пропозиції з приводу того, на що можуть піти кошти.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ