Мати силою занурила дитину в ополонку при морозі -26 градусів, відео: «Ні, я не хочу!»

У російському місті Комсомольську-на-Амурі малолітнього хлопчика насильно занурили в ополонку на Водохреща — купатися під час моторошного морозу його змусила мати.
Мати силою занурила дитину в ополонку при морозі -26 градусів, відео: "Ні, я не хочу!"

Відповідне відео опублікували у Twitter видання Lenta.ru. На опублікованих кадрах видно, як жінка підвела хлопчика до купелі. Дитина голосно кричала, що не хоче цього.

Тоді його взяли за руки інша жінка і чоловік в костюмі рятувальника МНС, після чого три рази окунули у воду. Під час процедури дитина кричала і виривалася: «Ні, я не хочу».

Мати хлопчика в цей час стояла на березі в пуховику, оскільки температура повітря в той день була -26 градусів.

«Мадам з Комсомольська-на-Амурі вирішила, що дитину треба обов’язково очистити від гріхів. І поки вона сама стояла на березі в пуховику, її кричущого сина занурювали в крижану купіль. За вікном було -26 градусів», — сказано в повідомленні.

Варто відзначити, що користувачі Мережі були здивовані побаченим і засуджували матір хлопчика: «Вона піддає загрозі його життя і здоров’я», «Ось до чого призводить пропаганда мракобісся. Книжку хорошу матуся дати не здогадалася», «У цієї матусі в голові кисіль», «Матуся ідіотка, то зрозуміло, але і рятувальників треба притягувати до відповідальності».

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ