• Главная »
  • Шоу-бізнес »
  • «Не вистачатиме її посмішки»: обірвалося життя актриси і моделі, яка запам’яталася ролями в рекламі

«Не вистачатиме її посмішки»: обірвалося життя актриси і моделі, яка запам’яталася ролями в рекламі

Пішла з життя знаменита французька актриса кіно і телебачення, а також модель Люсьєн Моро, яка прославилася завдяки численним ролям у рекламі.

"Не вистачатиме її посмішки": обірвалося життя актриси і моделі, яка запам'яталася ролями в рекламі

Трагічною новиною поділився у своєму Твіттері мер передмістя Парижа Аржантей Філіп Дусе. Як стало відомо, Моро пішла з життя 16 січня у віці 88 років. При цьому причина її смерті не розкривається.

«З великим сумом я тільки що дізнався про смерть Люсьєн Моро… мої щирі співчуття її родині і близьким. Жителям Аржантея буде дуже не вистачати її посмішки і гарного настрою», — написав Дусе.

Він зазначив, що Моро брала активну участь у культурному та громадському житті їхнього міста, в якому актриса проживала в останні роки.

Люсьєн Моро народилася 17 лютого 1933 року в Реназі. У 1993 вона переїхала в Аржантей, де і почалася її акторська кар’єра. Творчий шлях актриси був досить незвичайним: одного разу вона знайшла оголошення в газеті про пошуки моделі для реклами. Вже у віці 60 років Моро вперше створила своє акторське резюме і потрапила в банк даних агентства, що надає артистичні послуги літніх людей.

З тих пір вона стала справжньою зіркою реклами. Крім того, актриса зіграла ролі в таких серіалах, як: «Хто вбив Бембі?», «Наречений на двох», «Президент Ено», «Хороший хлопець» та інших.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ