Що робити при нападі Росії: українцям представлять алгоритми поведінки

Українцям представлять алгоритми поведінки в разі розширення військової агресії Росії та повномасштабної інтервенції. Наразі інструкції щодо дій мирного населення при можливому нападі напрацьовуються, зазначив член Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський.

Що робити при нападі Росії: українцям представлять алгоритми поведінки

Про це народний депутат розповів у інтерв’ю «Укрінформу«.

Він додав, що, на жаль, з початку агресії та «до нещодавнього минулого» сценарії й алгоритми поведінки цивільних при розширенні агресії РФ не були напрацьовані. Зараз же в цьому напрямку «йде абсолютно системна робота».

«Я думаю, що найближчим часом всі громадяни побачать ці алгоритми дій», — заявив Веніславський.

Також нардеп від «Слуги народу» нагадав, що в жовтні 2021 року Рада національної безпеки і оборони затвердила План оборони України.

За його словами, цей документ передбачає дії органів держвлади та українських військових формувань щодо відсічі конкретних загроз.

«Там на будь-який розвиток подій є відповідний алгоритм дій», — наголосив політик.

Веніславський переконаний, що розмови про те, нібито влада не готова до повномасштабного вторгнення ворожих військ є «політичними спекуляціями».

«І це говорять ті люди, які не розуміють, як проходить організація діяльності в управлінні сфери безпеки та оборони», — додав він.

Також нардеп запевнив, що будь-яка загрозлива ситуація матиме «адекватне реагування» з боку військово-політичного керівництва держави.

Що робити в разі НС або війни — брошура від Мінкульту

Звернемо увагу, що раніше Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки представив брошуру «У разі надзвичайної ситуації або війни» з практичними порадами, які враховують український та іноземний досвід і включають рекомендації з інформаційної безпеки.

Такий документ був презентований міністерством культури та інформаційної політики України ще влітку.

Керівник Центру страткомунікацій та інформбезпеки Любов Цибульська розповідала, що за зразок була взята шведська брошура — «надзвичайно коротка, але при цьому яка містить практичні поради», й її «легко і швидко» прочитати в момент безпосередньої небезпеки.

Нижче ми публікуємо повну брошуру:

Що робити при нападі Росії: українцям представлять алгоритми поведінкиЩо робити при нападі Росії: українцям представлять алгоритми поведінкиЩо робити при нападі Росії: українцям представлять алгоритми поведінкиЩо робити при нападі Росії: українцям представлять алгоритми поведінкиЩо робити при нападі Росії: українцям представлять алгоритми поведінкиЩо робити при нападі Росії: українцям представлять алгоритми поведінкиЩо робити при нападі Росії: українцям представлять алгоритми поведінкиЩо робити при нападі Росії: українцям представлять алгоритми поведінкиЩо робити при нападі Росії: українцям представлять алгоритми поведінкиЩо робити при нападі Росії: українцям представлять алгоритми поведінкиЩо робити при нападі Росії: українцям представлять алгоритми поведінкиЩо робити при нападі Росії: українцям представлять алгоритми поведінкиЩо робити при нападі Росії: українцям представлять алгоритми поведінкиЩо робити при нападі Росії: українцям представлять алгоритми поведінки

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» (фото: mkip.gov.ua)

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ