«Що нам робити, допоможіть!»: жінку затягло під лід на водохресних купаннях, кадри трагедії

"Що нам робити, допоможіть!": жінку затягло під лід на водохресних купаннях, кадри трагедії

Мешканка Ленінградської області загинула під час водохресних купань 19 січня — на даний момент пошуки результатів не дали, працюють в тому числі водолази.

Telegram-канал Baza опублікував відео, на якому видно, як жінка 19 січня стрибає в ополонку і відразу зникає під водою, слідом за нею в воду на допомогу кидаються її родичі (щоб його подивитися доскрольте новина вниз).

Стало відомо про трагедію в Росії. Там, під час водохресних купань на річці Оредеж, яка знаходиться в Ленінградській області, потонула молода жінка 1982 року народження.

Загиблою виявилася 40-річна юристка. У день загибелі вона попарилася в лазні. Після цього жінка пірнула в ополонку, але більше не виринула. Страшно те, що жінка загинула на очах у своїх маленьких дітей і чоловіка.

За словами свідків трагедії, чоловік жінки кинувся за нею, і його ледь не потягло під лід. Але його встигли витягнути люди, які перебували неподалік. На відео чути, як хтось видає крик та каже: «Що нам робити? Допоможіть!». В кінці чути крик і плач дитини.

На місце викликали рятувальників. Водолази тричі занурювалися у воду, але знайти тіло жінки вони не зуміли. Кажуть, що їм завадила сильна течія річки. Пошуки тривають вже три дні, але все марно.

Варто відзначити, що в Ленінградській області були підготовлені спеціальні місця для купелі. Але місце, де пірнала жінка з сім’єю, не відноситься до їх числа.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ