• Главная »
  • Шоу-бізнес »
  • Обірвалося життя засновника «Червоної рути» відразу після дня народження, медики зробили все можливе: «Вічна пам’ять…»

Обірвалося життя засновника «Червоної рути» відразу після дня народження, медики зробили все можливе: «Вічна пам’ять…»

У день Соборності України, 22 січня, країна втратила свого великого сина — музоковеда, громадського діяча і справжнього патріота Тараса Мельника.

Обірвалося життя засновника "Червоної рути" відразу після дня народження, медики зробили все можливе: "Вічна пам'ять..."

Ініціатору та засновнику фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута» Мельнику за кілька днів до трагедії, 17 січня, виповнилося 68 років. Останній місяць він провів у лікарні через ускладнення після перенесеного коронавірусу. Про трагедію у соцмережі Фейсбук повідомив заслужений артист України Кирило Стеценко.

«Незважаючи на титанічні зусилля дружини, дочки, лікарів і друзів, хвороба не відступила. Його серце перестало битися в Києві о 10:05 в День Соборності України. Переконаний, що ім’я Тараса Мельника назавжди увійде в історію України, як постать національного культурного Героя… P. S.: відомості про формат, час і місце прощання очікуємо від сім’ї», — йдеться в повідомленні.

До цього дочка Мельника Соломія повідомляла у Фейсбук, що йому зробили операцію. Дівчина просила українців підтримати батька.

«Мій батько без перебільшень людина епохи, потужний культурний революціонер творив історію незалежної України в бурхливі 90-ті, знищуючи комплекс «національної неповноцінності» і створюючи нові світи модерної України!», — так відгукувалася вона про Тараса Васильовича.

Українці та колеги прощаються з маестро:

«Тарас Мельник залишив нас на висоті творчих сил, маючи багато задумів і планів. Вічна пам’ять, дорогий друже. Царство Небесне», — написала в соцмережі професор Львівської музичної школи-інтернату ім. С. Крушельницької Лідія Корній.

«З «Червоної рути» почався творчий шлях багатьох популярних виконавців, народилося безліч відомих музичних композицій… З «Червоної рути» Тараса народився і я… і як особистість, і як режисер…», — поділився Василь Вовкун.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ