Спека накриє Україну з новою силою, з’явився прогноз на літо: «Червень буде відрізнятися…»

Опади влітку не будуть схожі на тривалі тропічні дощі, але будуть сильними, і, можливо, призведуть до негативних наслідків для України.

Спека накриє Україну з новою силою, з'явився прогноз на літо: "Червень буде відрізнятися..."

Кліматологи прогнозують, що наступний рік буде одним з найтепліших за всю історію метеорологічних спостережень. У 2022 році синоптики прогнозують спекотну погоду.

Про це розповіла в ефірі програми «Новий день» на «Радіо НВ» кліматолог, провідний науковий співробітник Інституту геофізики ім. С. І. Суботіна НАН України Світлана Бойченко.

українці, літо, зарплати, спека, погода, скрін

Через глобальне потепління клімат в нашій країні буде змінюватися, як і по всій планеті. Україна перебуває у стадії переходу до іншого, не властивого для неї клімату-аномального.

За прогнозом синоптика, майбутнє літо в Україні буде досить спекотним. У той же час кліматологи пророкують збільшення опадів в цей період року.

«Червень буде відрізнятися певною повторюваністю аномально високих температур, що раніше не було характерно. І можливо, опадів стане випадати трохи більше, особливо влітку», — зазначила фахівець.

літо, весна, люди, погода

Опади влітку не будуть схожі на тривалі тропічні дощі, але будуть сильними, і, можливо, призведуть до негативних наслідків: підтоплень, повеней. Через це «екосистема не встигає засвоїти цю вологу».

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ