Слідом за «Ощадбанком» і «ПриватБанком» атакували «Дію»: про що повинні знати користувачі

Після того, як в Україні стався серйозний збій в роботі інтернет-банкінгу, потужної DDoS-атаки також зазнав портал «Дія», з’явилися подробиці.

Слідом за "Ощадбанком" і "ПриватБанком" атакували "Дію": про що повинні знати користувачі

Про кібератаку повідомив у своєму Телеграм-каналі міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, вона сталася близько 20:00 15 лютого.

«Початковий вектор — Росія і Китай. Десь 600 тисяч пакетів шкідливого трафіку в секунду. Наші фахівці швидко «обрізали» цей напрямок, але атака повернулася з Чехії та узбекистану. І знову була «відбита»», — розповів Федоров.

Він зазначив, що користувачі не встигли помітити негативних наслідків атаки. На тлі таких провокацій команда сервісу працює в мобілізованому режимі.

Варто відзначити, що напередодні хакерських атак зазнав ряд важливих українських сайтів. Зокрема, під ударом опинився сайт Міністерства оборони країни, а також Інтернет-сервіси «ПриватБанку» і «Ощадбанку».

Так, багато українців скаржилися на збої в роботі Програми «Приват24».

ПриватБанк, банкомат

«Наші фахівці роблять все можливе для швидкого відновлення стабільної роботи», — відповіли на це в «ПриватБанку».

Також клієнти «Ощадбанку» скаржилися на проблеми з роботою банкоматів і неможливість розрахуватися картками. У банку принесли вибачення за незручності і підкреслили, що системи фінустанови продовжують працювати в штатному режимі, незважаючи на DDoS-атаку.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ