Російські окупанти пограбували будинок солістки KAZKA під Гостомелем

Зарицька вирушила у благодійний тур містами США, в який збиралася ще до війни.

Російські окупанти пограбували будинок солістки KAZKA під Гостомелем

Російські окупанти розграбували будинок солістки гурту KAZKA Олександри Зарицької під Гостомелем. Про це вона розповіла в інтерв’ю програмі ЖВЛ.

За словами артистки, на п’ятий день повномасштабної війни Росії проти України вона з рідними залишила свій будинок. Зарицька поїхала з коханими, друзями, блогерами та трьома собаками.

«Уже на другий день почалися дуже гучні вибухи. У мене в будинку проживало кілька моїх друзів, блогерів. Вночі було особливо дуже чутно вибухи, було дуже важко заснути. Так сильно гриміло на 4-5 день, що ми серед ночі, навіть коли заплющували очі, трохи засинали, вставали і всі разом бігли в коридор. На п’ятий день вранці мені зателефонував мій тато, він був у Макарові, і сказав, що в Макарів заїжджають російські окупанти. Тато сказав, що нам треба їхати. Нас опанувала паніка. Ми за хвилин 15 зібрали речі, трьох моїх собак та поїхали», — поділилася співачка.

Пізніше вона вирушила в благодійний тур містами США, в який збиралася ще до війни. Вже в Америці вона дізналася, що російські загарбники пограбували її будинок під Гостомелем.

ВСІ ЗВІРСТВА РАШИСТІВ В УКРАЇНІ, БУЧІ, МАРІУПОЛІ, ХАРКОВІ ітд. ДУЖЕ ВАЖКІ 18+, ТОМУ МИ РОЗМІСТИЛИ ЇХ В ТЕЛЕГРАМІ 

«Розбили машину, винесли абсолютно все. Техніку, речі, які були більш менш цінні, навіть мікрофон хотіли винести, але загубили дорогою», — додала Зарицька.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ