Львівський школяр пояснив, чому не звернув уваги на Анджеліну Джолі

Підліток зі Львова прославився після того, як сидів у навушниках у кав’ярні і не звернув уваги на Анджеліну Джолі.

Львівський школяр пояснив, чому не звернув уваги на Анджеліну Джолі

Фото байдужого 14-річного юнака, який дивиться в екран телефону в той час, як біля нього голлівудська зірка, розібрали на меми. Журналісти знайшли героя мемів, його звуть Юліан. Про це йдеться в сюжеті 1+1.

Хлопець на ім’я Юліан, який випадково потрапив на відео з Анджеліною Джолі, розповів, чому не звернув уваги на голлівудську зірку, сидячи в кафе. За словами школяра, він чув англійську мову поблизу, але був надто зосереджений на музиці в навушниках і Instagram-стрічці.
«Я сів за столик і краєм вуха почув, що хтось англійською розмовляє. Подумав, якась американська Instagram-знаменитість. Я бачив її, але якось не зрозумів, не впізнав. Я бачив безліч фільмів з Анджеліною Джолі в головній ролі, але наживо і за межами знімального майданчика вона виглядає по-іншому. Насправді вона дуже гарна. А от у фільмах, знаєте, так іноді гримують, що рідна мама не впізнає», – каже школяр.
Хлопець зізнався, що в момент, коли гості закладу брали в зірки автографи і фотографувалися, він був зосереджений на постах в Instagram і прослуховуванні треків.
Нічого не підозрюючи, Юліан подався додому. Через хвилин 30, які в підлітка зайняла дорога, ролик за його участю вже встиг розлетітися Інтернетом.
«Я вже приїхав додому – і тут мені мама показує відео, яке їй сусідка скинула, що я популярний. Я десь півгодини їхав, і вийшло так, що за цей час виявився майже у всіх пабліках. Знаєте, це як сон наяву. Начебто все реально, а таке враження, що ти зараз прокинешся і цього не буде», – жартує юнак.
Хлопець почав колекціонувати меми про себе, яких створюють десятки, а то й сотні, тому жартує, що «популярність знайшла його сама».
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ