Противник дезорганізований та деморалізований – Генштаб

Військовослужбовцям окремих підрозділів збройних сил РФ, які зайшли на територію України, повідомили про неможливість проведення ротації до кінця терміну проведення так званої «спеціальної операції», повідомляють у Генштабі ЗСУ.

Противник дезорганізований та деморалізований – Генштаб

Генеральний штаб Збройних сил України опублікував зведення про ситуацію на фронті станом на вечір середи, 11 травня, – 77-му добу з початку військового вторгнення РФ на територію України.

На Харківському напрямку противник наступальних дій не проводив: підрозділи армії РФ перейшли до оборони з метою уповільнення темпу наступу українських військ.

На Донецькому напрямку основні зусилля російських військових зосереджені на одержанні повного контролю над містом Рубіжне і подальшому наступі в напрямку населеного пункту Лиман.

У Маріуполі основні зусилля РФ, як і раніше, зосереджені на блокуванні і спробах знищення українських захисників у районі заводу Азовсталь. Тривають артилерійські й авіаційні удари.

У Чорноморській та Азовській морських зонах корабельні угруповання ворожої армії виконують завдання ізоляції районів бойових дій та розвідки, завдають ракетних ударів по важливих об’єктах інфраструктури України, а також надають підтримку сухопутним військам на Приморському напрямку, водночас блокується цивільне судноплавство.

«Ворог продовжує нести втрати. Противник дезорганізований та деморалізований. За наявною інформацією, військовослужбовцям окремих підрозділів збройних сил Російської Федерації, які виконують завдання на території України, повідомили про неможливість проведення ротації до кінця терміну проведення так званої «спеціальної операції», – йдеться у зведенні Генштабу.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ