Siemens виходить з росії: в мережі пояснили, чому це потужний удар по рф

Прибутки компанії впали, а от ризики через антиросійські санкції суттєіо зросли

Siemens виходить з росії: в мережі пояснили, чому це потужний удар по рф

Німецький концерн Siemens, який є другим у світі та найбільшим у Європі, що працює в галузі електротехніки, електроніки, енергетики, машинобудування, медицини, зв’язку та світлотехніки, іде з російського ринку через війну в Україні.

Про це у четвер, 12 травня, офіційно заявив президент і генеральний директор Siemens AG Роланд Буш, наголосивши, що компанія підтримує міжнародну спільноту та закликає до миру.

«Ми засуджуємо війну в Україні й вирішили провести впорядкований процес, щоб згорнути нашу промислову діяльність у росії. Водночас ми надаємо гуманітарну допомогу нашим колегам і народу України та підтримуємо міжнародне співтовариство у закликах до миру«, — йдеться в тексті заяви.

В Україні вже встигли прокоментувати голосну заяву німецького концерту. Зокрема, блогер Антон Швець на своїй сторінці в соцмережі пояснив, які наслідки це може потягнути для росії, додавши, що їх навіть складно уявити.

«Це не просто заява про вихід, яких ми вже чули багато. Це анонс покрокового роадмапу з виходу. Швидкісні поїзди «Сапсан», російські електростанції, промислове обладнання у машинобудуванні та металургії — це все Сіменс. Наслідки виходу «Сіменсу» з рф складно навіть уявити. Переможенька», — йдеться в тексті публікації.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ