• Главная »
  • Политика »
  • «Попереду надзвичайно важкі тижні»: Резніков оцінив ситуацію в Україні та розповів, чим все закінчиться

«Попереду надзвичайно важкі тижні»: Резніков оцінив ситуацію в Україні та розповів, чим все закінчиться

За словами голови Міноборони, у підсумку росіяни програють війну

"Попереду надзвичайно важкі тижні": Резніков оцінив ситуацію в Україні та розповів, чим все закінчиться

Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що зараз у російсько-українській війні відбувається стратегічний злам на користь України. Однак, триватиме цей процес певний час і попереду на українців очікують надзвичайно складні тижні.

Про це він написав у п’ятницю, 13 травня, на власній сторінці у Facebook.

За словами Резнікова, у довгостроковій перспективі така ситуація зробить поразку російських військ неминучою, однак як довго триватиме складний період для України — точно сказати неможливо.

«У цей період ми будемо тримати оборону переважно власними силами проти оскаженілого від люті агресора. Понад 1,5 тис. українських воїнів вже навчаються чи найближчими днями розпочнуть опановувати техніку наших партнерів, щоб потім повернутися у якості інструкторів. Хтось, як артилеристи, одразу піде в бій», — розповів міністр про підготовку ЗСУ до важкого періоду у війні.

Голова Міноборони переконаний, що іноземне озброєння урівноважить сили й забезпечить злам на користь України. Він підкреслив, що зараз його присутність на фронтах точкова, а для нарощення потрібен час.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ