Третя фаза війни затягнеться: у МВС озвучили терміни та розповіли, на що сподівається росія

У відомстві прокоментували ймовірний розвиток бойових дій в Україні

Третя фаза війни затягнеться: у МВС озвучили терміни та розповіли, на що сподівається росія

Керівництво російської федерації планує розтягнути третю фазу війни в Україні щонайменше до кінця 2022 року, адже сподівається на виникнення економічної кризи та поступки Заходу.

Про це у суботу, 14 травня, під час чергового телемарафону, повідомив радник глави Міністерства внутрішніх справ України Віктор Андрусів.

За його словами, під час розтягування строків бойових дій в Україні кремль робить ставку на те, що ближче до кінця року в українці потерпатимуть від складної економічної кризи, тож це змусить Захід піти на поступки агресору.

«Поясню чому – згідно з їхніми розрахунками, ближче до зими у світі почнеться серйозна енергетична криза, і почнуться проблеми з опаленням, і в Україні також ці проблеми почнуться, і серйозні проблеми з економікою. Тому що ціни на енергоносії дуже зростають, і зараз ставка Кремля буде на те, що ближче до кінця року Захід зрозуміє, скажімо так, що треба домовлятися з рф, і якщо вони (росіяни — ред.) протримаються до кінця року, то вони очікують, що з ними домовлятимуться з того, що вони вимагають«, – детальніше прокоментував ймовірний розвиток війни в Україні Андрусів.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ