«Гімн нашої перемоги»: Kalush Orchestra презентували зворушливий кліп на пісню «Стефанія»

Музиканти знімали ролик у зруйнованих Ірпені, Бучі, Бородянці та Гостомелі.

"Гімн нашої перемоги": Kalush Orchestra презентували зворушливий кліп на пісню "Стефанія"
Переможці пісенного конкурсу Євробачення 2022 — український гурт Kalush Orchestra, наступного дня після феєричної перемоги, випустили кліп на свою конкурсну пісню — «Stefania/Стефанія». Відео пробирає до мурашок із перших секунд перегляду.

Відеороботу музиканти опублікували 15 травня на своєму ютуб-каналі.

«Колись я присвятив цю пісню своїй мамі, а коли почалася війна, пісня набула багато нових сенсів. Хоч у пісні немає жодного слова про війну, у багатьох вона стала асоціюватися з матінкою Україною. Щобільше, суспільство почало називати його гімном нашої війни ! І якщо Стефанія тепер гімн нашої війни, я хотів би, щоб вона стала і гімном нашої перемоги» — зазначив соліст гурту Олег Псюк в описі відео.

У своєму кліпі артисти показали зруйновані росіянами українські міста — Бучу, Ірпінь, Бородянку та Гостомель, а також українських матерів, які рятують дітей від війни, а самі вирушають на фронт.

Kalush Orchestra — Stefania: про що пісня

Соліст гурту Олег Псюк присвятив пісню Stefania («Стефанія») своїй мамі. Він розповідає про свої приємні спогади про неї, про старіння матері, важкі з нею стосунки та усвідомлення того, як багато вона зробила для свого сина. За словами Псюка, Stefania стала піснею не тільки для його матері, а й для всіх мам, які переживають за своїх дітей і оберігають їх від лиха війни. Зазначимо, що конкурсна пісня Stefania ще до конкурсу набула широкої популярності.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ