Окупанти зібралися в наступ відразу за низкою напрямків (мапа)

Ворог не залишає спроб зробити прорив на Донбасі

Окупанти зібралися в наступ відразу за низкою напрямків (мапа)

На ранок середи, 18 травня, найгарячішим відрізком фронту залишається частково окупований росіянами Донбас. Як свідчать свіжі карти боїв, загарбники сподіваються атакувати Донеччину та Луганщину одразу з кількох сторін, а також планують просунутися у бік Запоріжжя.

Більш детально про плани окупантів розповіли у свіжому зведенні Генштабу ЗСУ.

Населений пункт Довгеньке в Ізюмському районі атакується росіянами, котрі намагаються просунутися на Слов’янському напрямку. Для цього окупанти використовують реактивну та стовбурову артилерію.

Також активно працюють загарбники і поряд із Донецьком. Тут активні бої ведуться в районі Лиманського, Бахмутського, Сєверодонецького, Курахівського та Авдіївського напрямків.

Карта підготовлюваних росіянами наступів на Донбас
Карта підготовлюваних росіянами наступів на Донбас

Під Лиманом противник намагається наступати, щоб заблокувати населений пункт із півночі, а також повністю окупувати Дробишеве.

Бахмут і Сєверодонецьк переважно страждають від авіаційних атак. Щоб вони були більш смертоносними, активно використовуються бойові гелікоптери — розвідка нарахувала їх щонайменше п’ятнадцять лише на Луганщині.

Також активними залишаються Запорізький та Новопавлівський напрямки. Тут ворожі війська готуються наступати у напрямку населених пунктів Пологи — Оріхів.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ