У Києві офіцер Генштабу ЗСУ вчинив стрілянину у спальному районі: реакція Резнікова (відео, оновлено)

Інцидент стався у присутності дитини

У Києві офіцер Генштабу ЗСУ вчинив стрілянину у спальному районі: реакція Резнікова (відео, оновлено)

Міністр оборони Олексій Резніков повідомив про неприємний інцидент, який стався у Києві кілька днів тому. Як виявилося, представник Генштабу ЗСУ використав особисту табельну зброю в одному зі спальних районів столиці, почавши стріляти поряд із дітьми. На думку Резнікова, це ставить під велике питання необхідність легалізації зброї серед цивільних.

Більше подробиць чиновник озвучив на особистій Facebook-сторінці. Серед іншого стало відомо про початок службового розслідування, яке має з’ясувати всі деталі того, що сталося.

Резніков заявив, що військовослужбовець, який влаштував подібний ґвалт, є представником Генштабу української армії. У якому саме спальному районі києва стався інцидент і що його спричинило, не повідомляється. Вочевидь, усі додаткові деталі буде розкрито громадськості після проведення розслідування.

Воно, до речі, вже почалося — саме після розпорядження Олексія Резнікова. Він наголошує, що дії офіцера потрапляють не лише під дисциплінарне, а й кримінальне правопорушення.

Розбиратися у тонкощах інциденту доведеться спеціальної комісії, яку очолив заступник Головнокомандувача ЗСУ, генерал-лейтенант Євген Мойсюк.

Чоловік, який став «героєм» ситуації, зараз усунутий від виконання своїх безпосередніх обов’язків. Резніков погрожує йому справедливим покаранням, якщо слідство з’ясувати, що внаслідок стрілянини могли постраждати діти.

«Коли людина на військовій посаді, яка має погони та одягнена у форму, застосовує свою зброю в спальному районі столиці — буде реакція. Якщо були очікування щодо безкарності — це помилка», — резюмував Резніков.

UPD. У мережі з’явилося ще одне відео – вже моменту затримання горе-стрільця. Очевидці пишуть, що чиновник Генштабу погрожував охоронцям та відвідувачам житлового комплексу у Києві нібито після того, як потрапив там у ДТП. А коли вистрілив, то мало не потрапив до дітей, які гуляли біля під’їзду, цитує соцмережі «УП».

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ