Це не патріотизм: пост військовослужбовиці про життя в тилу викликав обговорення в мережі

Усім, хто кричить, що відпочинок «не на часі», представниця ЗСУ пропонує заткнутися

Це не патріотизм: пост військовослужбовиці про життя в тилу викликав обговорення в мережі

Військовий час приносить із собою багато тривог та постійний стрес, з яким не вміє справлятися більшість українців. Тому після деякого періоду загальної підтримки та розуміння люди починають лаятися та вчити один одного жити, особливо в тилу. Бійчиня ЗСУ Ганна Сорочинська наголосила: військовослужбовці на фронті тримають оборону саме для того, щоб мирні українці могли хоча б частково жити звичним життям.

За її словами, ті, хто оперує теорією «все не на часі», мають перестати переконувати в цьому інших. Дівчина на особистій Facebook-сторінці пояснила, що 24/7 сидіти в скорботі й плакати — не варіант, який допоможе перемогти в нинішній війні.

«Не знаю, як хто, але особисто я страшенно тішуся, коли знаю, що десь там люди купують свої лавандові лате, п’ють пивко в компанії друзів, кохаються, курять mj, розважаються; коли дівчата одягають найкращі сукні та йдуть відпочивати зі своїми хлопцями, коротше — коли життя продовжується», — пише військовослужбовиця.

Ганна Сорочинська
Ганна Сорочинська

Вона вважає, що мирним українцям варто продовжувати жити більш-менш звично і робити те, що дарує радість. Насамперед тому, що життя та щастя мають тріумфувати попри військові дії.

«Саме за це я готова скільки потрібно сидіти в бруді, г*вні, армійщині, небезпеці, — стверджує вона. — Тому що ми не повинні віддавати русакам нашу радість».

Публікація викликала у користувачів мережі вельми помітну реакцію, під час якої люди висловлювали різноманітні точки зору.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ