«Імпортозаміщення» не допомогло: російська влада офіційно легалізувала контрабанду

Російські депутати схвалили «паралельний імпорт»

"Імпортозаміщення" не допомогло: російська влада офіційно легалізувала контрабанду

У вівторок, 21 червня, російська держдума ухвалила закон про легалізацію «паралельного імпорту». Фактично це означає, що влада країни-агресора узаконила ввезення контрабанди.

Як передає «Медуза», цей документ російські депутати погодили повністю й таким чином дозволили окремим компаніям імпортувати товари в країну без дозволу правовласника.

У документі зазначається, що «використання результатів інтелектуальної діяльності, виражених у товарах, та засобів індивідуалізації, якими такі товари марковані, не є порушенням».

До переліку товарів увійшли деякі бренди (наприклад, Bentley, Apple, Siemens, Dyson), а також категорії товарів (наприклад, залізничні локомотиви, човни, саджанці та квіти). Загалом російський Мінпромторг запропонував продавати без дозволу правовласника понад 50 груп товарів понад 200 брендів. З-поміж них десятки автомобільних брендів (Land Rover, Jeep, Jaguar, Chrysler, Cadillac, Chevrolet, Dodge, Hummer), окремі марки запчастин для авто, виробники телефонів, техніки та навіть ігрових приставок.

Судячи з того, що російські депутати ухвалили цей документ, можна зробити висновок, що «імпортозаміщення», про яке влада країни-агресора говорила через всі можливі канали пропаганди — просто не спрацювало й замінити відомі марки авто та іншої техніки їм просто немає чим.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ