Джонсон іде у відставку — ЗМІ

Оголошення про відставку глави уряду Великобританії очікується вже сьогодні, про що заявила низка ЗМІ.

Джонсон іде у відставку - ЗМІ

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон вирішив піти у відставку. Його заява очікується найближчим часом. Про це у четвер, 7 липня, повідомляють із посиланням на джерела Sky News, The Sun, ВВС та інші британські ЗМІ.

Так, телеканал Sky News із посиланням на джерела стверджує, що на Даунінг-стріт готують заяву про звільнення Джонсона. За даними ВВС, Джонсон зробить заяву найближчим часом.

При цьому ВВС повідомляє, що Джонсон висунув умову.

«Він каже, що хоче, щоб нового лідера Торі було призначено до партійної конференції. Він хоче залишитися на посаді прем’єр-міністра до цього часу», — йдеться у повідомленні.

Скандал навколо Джонсона спалахнув минулого тижня, коли стало відомо, що колишній заступник глави британського МЗС у справах Європи та США Крістофер Пінчер у стані алкогольного сп’яніння домагався двох чоловіків у громадському закладі. Після інциденту високопоставлений представник правлячої Консервативної партії в Палаті був змушений піти з посади, але журналісти дізналися, що Джонсон покривав Пінчера і просував його по службі.

Напередодні повідомлялося, що менш як за добу заяву про відставку написали майже чотири десятки членів уряду Великобританії.

Сам прем’єр-міністр Великобританії вчора заявив, що не залишить посаду глави уряду Сполученого Королівства, незважаючи на заклики членів кабміну, посилаючись на те, що йому потрібно сконцентруватися на «надзвичайно важливих проблемах, що стоять перед країною».

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ