Зеленський назвав свої очікування від нового прем’єра Британії

Президент України Володимир Зеленський розраховує, що рівень співпраці між Києвом і Лондоном не зміниться після виборів нового глави британського уряду.

Зеленський назвав свої очікування від нового прем'єра Британії

Як повідомляє ІПУ, про це глава української держави заявив в інтерв’ю британському телеканалу Talk TV, фрагменти якого цитує The Times.

Президент підкреслив, що хотів би співпрацювати з новим прем’єром так само, як і головою британського уряду Борисом Джонсоном, який пішов у відставку.

«Необхідні такі ж тісні відносини Великої Британії з Україною. Я знаю, що ці два кандидати (в прем’єри — ред.) дуже поважні, і вони користуються підтримкою народу і суспільства Великої Британії. Ми знаємо про цю підтримку. Ми знаємо про позитивну силу цих лідерів», — підкреслив Зеленський.

За словами президента, він стурбований, що при новому лідері британського уряду рівень підтримки України може зменшитися.

«Чесно кажучи, мене це хвилює. Ми хотіли б мати хоча б той самий рівень підтримки… тому що мої особисті стосунки з Борисом прискорили рівень наданої британської підтримки. Британці були лідерами в такій підтримці», — зазначив він.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ