путін виступив проти ядерної війни

росія послідовно дотримується букви та духу Договору про нерозповсюдження ядерної зброї, запевнив президент країни-агресора.

путін виступив проти ядерної війни

У ядерній війні не може бути переможців, і вона ніколи не має бути розв’язана. Про це заявив президент росії володимир путін у зверненні до учасників конференції щодо розгляду дії Договору про нерозповсюдження ядерної зброї (ДНЯЗ), повідомляє Інтерфакс у понеділок, 1 серпня.

«Як держава-учасниця ДНЯЗ та один з його депозитаріїв, росія послідовно дотримується букви та духу Договору. Повністю виконані і наші зобов’язання в рамках двосторонніх домовленостей зі США щодо скорочення та обмеження відповідних озброєнь. Виходимо з того, що в ядерній війні не може бути переможців, і вона ніколи не має бути розв’язана, виступаємо за рівну та неподільну безпеку для всіх членів світової спільноти», – йдеться у зверненні путіна.
Він зазначив, що росія «надає великого значення системі гарантій МАГАТЕ як перевірочному механізму ДНЯЗ і вважає вкрай важливим забезпечення її об’єктивного, деполітизованого та технічно обґрунтованого застосування».
«Переконані, що всі країни, які дотримуються вимог ДНЯЗ, повинні мати право на доступ до мирного атома без будь-яких додаткових умов», — наголосив чпутін і додав, що росія «готова ділитися з партнерами своїм досвідом у сфері атомної енергетики».
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ