У Бельгії заявили про заморожування активів РФ на 50 млрд євро

У суму заморожених коштів входять фінансові активи, які належать 1129 фізичним особам та 110 компаніям із Росії.

У Бельгії заявили про заморожування активів РФ на 50 млрд євро

Влада Бельгії заморозила близько 50,5 млрд євро активів, які належать російським фізичним особам, компаніям чи організаціям, які потрапили під санкції Євросоюзу після вторгнення Росії в Україну. Про це сказав представник бельгійського Мінфіну Франсіс Адейнс, повідомляє газета De Tijd у вівторок, 2 серпня.

Зазначається, що ця сума набагато більша, ніж було відомо досі. Востаннє Бельгія публікувала інформацію про заморожені російські активи ще у березні. Тоді йшлося про 3,5 млрд євро.

У суму заморожених коштів входять фінансові активи, такі як готівка та акції, що перебувають на території Бельгії. Вони належать 1129 фізичним особам та 110 компаніям з Росії. Представник Мінфіну відмовився назвати конкретні імена.

«Ми можемо сказати тільки те, що заморозили великі суми активів особам, які були в останніх хвилях санкцій», — сказав Адейнс і уточнив, що йдеться про шостий та сьомий пакети.

Відомо, що до шостого пакету санкцій увійшли колишня гімнастка Аліна Кабаєва, яку ЗМІ називають коханкою Володимира Путіна, засновник Яндекса Аркадій Волож, родичі спікера Кремля Дмитра Пєскова та кількох російських олігархів.

У сьомий пакет потрапили мер Москви Сергій Собянін, актори Сергій Безруков та Володимир Машков.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ