РФ перекидає десантні підрозділи на Херсонщину — ОВА

Росія намагається «збільшити свої оборонні можливості», тому направляє до регіону десантників, зазначив радник голови Херсонської військової обладміністрації Сергій Хлань.

РФ перекидає десантні підрозділи на Херсонщину - ОВА

Перекидання військ РФ, зокрема, десантних підрозділів фіксують на території Херсонщини. Про це повідомив радник голови Херсонської обласної військової адміністрації (ОВА) Сергій Хлань у ефірі всеукраїнського телемарафону у вівторок, 2 серпня.

За його словами, точний масштаб цього скупчення ворожих військ наразі невідомий. Він зазначив, що необхідно зачекати на офіційну інформацію від Збройних сил України.
«У розрізі того, що українські сили мають уже певну перевагу на лінії зіткнення та знищення тилових запасів ворога, окупант все ж таки перекидає свої десантні підрозділи. Те, що відбувається — це йде посилення окупантів, щоб збільшити свої оборонні можливості. Йде посилення, незважаючи на зруйновані» логістичні та транспортні артерії постачання зброї та боєкомлектів», — наголосив радник керівника ОВА.
Також він розповів про попадання ЗСУ по накопиченню ворожих військ та техніки.
«Зараз, до речі, передають, що знову чутно вибухи по залізничній станції, де нещодавно було знищено понад 40 вагонів ворога… Це і пально-мастильні матеріали та зброя, і боєкомплекти до систем залпового вогню. Чути вибухи в районі Чорнобаївки. Наші Збройні сили послідовно винищують абсолютно всі тилові запаси ворога та боєкомплектів, це все відбувається разом із результативними знищеннями польових складів та тилових запасів ворога», — наголосив Хлань.
Росіяни намагаються запустити понтонні переправи та пороми після точних точкових ударів ЗСУ по Антонівському мосту, зазначив радник голови Херсонської ОВА.
«Окупанти міксують цей рух своєї військової техніки з цивільним транспортом і, як завжди, прикриваються цивільним населенням. Але цього (понтонних переправ — ред.) окупантам не вистачає і це дуже велика логістична проблема для окупантів», — сказав Хлань.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ