Трибунал для Путіна: Україна обговорила із Радою Європи створення механізму

Офіс генпрокурора поділилася результатами обговорення із європейськими партнерами питання притягнення Кремля до відповідальності за злочини проти України.

Трибунал для Путіна: Україна обговорила із Радою Європи створення механізму

Україна та Рада Європи розпочали обговорення створення міжнародного механізму притягнення до відповідальності правлячого режиму РФ за військову агресію проти України. Про це повідомив Офіс генерального прокурора у Telegram-канал у вівторок, 16 серпня.

Це питання розглянув генпрокурор Андрій Костін під час зустрічі з гендиректором з прав людини та верховенством права Ради Європи Крістосом Джакомопулосом.
Під час зустрічі сторони обговорили внесок Експертної консультативної групи, створеної Радою Європи невдовзі після початку агресії РФ, та співпрацю з нею у сфері стратегічних комунікацій для протидії кремлівській пропаганді.
Генеральний прокурор наголосив на важливості створення міжнародного механізму для переслідування вищого політичного та військового керівництва РФ за злочини проти України. Він також високо оцінив підтримку цієї ініціативи Парламентською Асамблеєю Ради Європи.
Джакомопулос, своєю чергою, заявив, що вражений пріоритетами, які генпрокурор визначив основними в роботі органів прокуратури. Сторони погодились на важливості ефективної координації міжнародної допомоги.
«Експертиза, що надається українським прокурорам міжнародними партнерами, допомагає досягти головної мети – українське суспільство має відчути перемогу справедливості та верховенства права над силою. Тому я ставлю перед собою завдання синхронізувати зусилля всіх органів на міжнародному рівні та всередині країни», — підсумував Костін.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ