Українські воїни вчаться збивати іранські дрони і готують сюрпризи — ЗСУ

Військові зізнаються, що останнім часом зіткнулися з новим викликом від ворога та вивчають прийоми протидії.

Українські воїни вчаться збивати іранські дрони і готують сюрпризи - ЗСУ

Повітряні сили констатують, що Росія останніми днями знизила кількість ракетних ударів по Україні, але наростила присутність безпілотників у повітряному просторі. Про це заявив речник командування ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телеканалу Белсат.

За словами Ігната, противник почав частіше атакувати територію України дронами-камікадзе, отриманими від Ірану. Але українські Сили оборони навчаються їм ефективно протистояти.
На думку спікера Повітряних сил, чотирма транспортними машинами Іл-76 з Ірану в РФ було, можливо, поставлено кілька сотень ударних дронів.
«Росія перестала активно використовувати свої високоточні ракети, як Калібр, Іскандер, які коштують мільйони доларів. Для себе вони побачили вихід — це іранські дрони-камікадзе, щоб завдавати ударів на великій дальності. Ця зброя примітивна, але певні результати є. Бойова частина складає 42 кг, дальність суперечлива, навряд чи 200-кілограмовий дрон зможе подолати відстань 2,5 тис. км. Збройні сили України зіткнулися з цим новим викликом. Останніми днями Харківщина, Одещина та Миколаївщина зазнають нападів цих боєприпасів, що баражують», — сказав Юрій Ігнат.
Він також зазначив, що, відповідно, приймається рішення на застосування різного виду озброєння по цих дронах — і стрілецька зброя, і кулемети, і зенітні установки, і зенітні ракети, перспективно використовуватиме засоби РЕБ. Усі ці методи вивчаються.
«Ця ціль збивається, але потрібен досвід. І вісім з десяти дронів вже були збиті нашими військовими. Противник це врахував і використовує, безумовно, нові прийоми, ну а ми — нові прийоми протидії», — сказав речник ЗСУ.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ