Резніков запевнив, що поставки зброї не знижуються

Відсутність новин про постачання озброєнь не означає, що вони зменшилися, каже міністр.

Резніков запевнив, що поставки зброї не знижуються

Глава Міноборони Олексій Резніков запевнив, що постачання озброєнь в Україну не знижується. Про ситуацію із поставками він розповів в інтерв’ю Інтерфакс-Україна, опублікованому у четвер, 29 вересня.

Але перші ми не розповідаємо, скільки боєприпасів ми до них отримуємо. Інтенсивність рапортування впала. Крім того, багато партнерів з Рамштайну кажуть, що «ми даємо ось це і це, але не треба про це робити пост». Я, виконуючи їхні побажання, не розповідаю. Ми після перемоги всіх похвалимо», — сказав міністр.

Глава Міноборони зазначив, що «ВПК країн учасниць Рамштайну отримали сигнал, що їхні уряди підтримують довгострокову перспективу підтримки України. Вони розуміють, що треба не лише сьогодні дати нам зброю та боєприпаси. Потрібні ремонт, обслуговування, а далі — запуск виробництв. Вони зацікавлені виробляти для себе, щоб зброю зі складів віддавати нам».

Водночас Резніков зазначив, що «щодо бойової авіації та танків питання не вирішене».

«Є чимало факторів, у тому числі довге навчання. Але головне, скоріше, — те, що це найдорожче, що може бути і потребує ремонту, догляду, обслуговування. Дати сьогодні танки і не взяти на себе зобов’язання щодо їхнього обслуговування не можна. Мені здається, що політичне рішення, яким буде бойовий танк в Україні — це питання часу. Але це відбудеться», — заявив він.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ