Флориду накрив сильний ураган

Національна метеорологічна служба США попередила про «катастрофічний» штормовий приплив і можливість торнадо.

Флориду накрив сильний ураган

На узбережжя Мексиканської затоки Флориди в середу, 28 вересня, налетів ураган Ієн — один із найпотужніших у США за останні роки. Про це повідомило агентство Reuters.

Шторм 4 категорії супроводжувався стійким вітром до 241 км/год та викликав затоплення піщаних пляжів та прибережних міст. Вода змітала автомобілі та досягала дахів будинків.

За прогнозами, у деяких частинах центральної Флориди випаде до 76 см опадів і можуть виникнути великі повені. За даними комунальних служб, наприкінці дня середи майже два мільйони будинків та підприємств по всьому штату залишилися без електрики.

Прикордонники США заявили, що через ураган біля узбережжя Флориди затонув човен із кубинськими мігрантами, 20 людей зникли безвісти.

«Це шторм, про який ми говоритимемо довгі роки, історична подія», — заявив директор Національної метеорологічної служби США Кен Грем.

Ураган Ієн повільно просувався вглиб суші і з настанням темряви послабшав до 2 категорії з максимальною швидкістю вітру 170 км/год.

Він втрачатиме силу у міру перетину півострова Флорида, і, як очікується, досягне Атлантичного узбережжя вдень 29 вересня.

Нагадаємо, на Кубі ураган Ієн викликав масштабні руйнування та колапс електроенергетичної системи. Близько 11 мільйонів жителів острова залишилися без світла. Відомо про двох загиблих.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ