Анексія вже завтра. Наслідки фарсу у Кремлі (СЮЖЕТ)

У Росії анонсували на п’ятницю «церемонію підписання договорів щодо вступу до складу Росії нових територій».

Анексія вже завтра. Наслідки фарсу у Кремлі (СЮЖЕТ)

Росія продовжує програвати на фронті, намагаючись при цьому оголосити власною територією хоча б ту, яку вдалося захопити. «Завтра у Георгіївській залі о 15:00 відбудеться підписання договорів про вступ до складу Російської Федерації нових територій. Відбудеться об’ємний виступ Путіна», — заявив прес-секретар російського диктатора Дмитро Пєсков. Україна вже готує власну відповідь.

Шабаш
На п’ятницю російська влада намітила проведення мітингу-концерту на Червоній площі, «на підтримку підсумків вседореферендумів щодо входження ДНР, ЛНР, Запорізької та Херсонської областей до складу Росії». Очікується, що цей захід також відвідає Володимир Путін.
При цьому важливо розуміти, що жоден із регіонів, які Росія зібралася “приєднувати” до себе, не контролюється російською армією повністю. У Херсонській та Донецькій областях ситуація окупантів найбільш плачевна, адже тут ЗСУ продовжують успішно контратакувати.
Голосування щодо анексії українських територій в обох палатах російського парламенту очікується лише наступного тижня.
«Після цього Російська Федерація, якою ми її знали, перейде в нову фазу свого існування, ставши державою з делегітимізованим кордоном, що включає фрагменти, які не тільки не будуть визнані жодною іншою країною або міжнародною організацією de jure, але і не контролюються центральною адміністрацією de facto (на відміну, наприклад, від Криму)», — зазначає російський політолог Катерина Шульман.
Відповідь України
У п’ятницю, 30 вересня, на терміновому засіданні Ради національної безпеки та оборони планується ухвалити фундаментальні рішення для України, повідомив секретар РНБО Олексій Данилов. Він наголосив, що вже завтра будуть відомі рішення РНБО.
“Після Ставки верховного головнокомандувача відбудеться засідання РНБО, на якому будуть ухвалені важливі, я вважаю, фундаментальні рішення для нашої країни. Дочекайтеся завтра, і ви будете всі поінформовані про те, про що завтра говоритимемо на РНБО, і які рішення прийматимемо”, — наголосив Данилов.
Час боротися
Президент Володимир Зеленський звернувся російською мовою до корінних народів Росії і закликав їх боротися проти чинної влади, яка забирає громадян на війну в Україну.
«Дагестанці не повинні гинути у підлій та ганебній війні Росії. Чеченці, інгуші, осетини, черкеси та будь-який інший народ, який опинився під російським прапором. Усього майже 200 народів. Ви знаєте, хто відправляє вас усіх воювати в Україну. Той, хто відправляє , хоче зробити вас «вантажем 200″. А чого хочете ви? Я впевнений, що ви хочете жити. Я впевнений, що ви втомилися від брехні. Я впевнений, що ви знаєте: боротися потрібно зараз! , якою російська влада хоче перекрити провал своєї кадрової армії та своїх злочинних наказів. Боріться, щоб не загинути!», — заявив Зеленський.
Президент України закликав корінні народи РФ захищати свою свободу на вулицях та площах, щоб не довелося потім воювати у горах та лісах за своє право жити.
Президент закінчив своє звернення словами поета Тараса Шевченка: «Боріться! Поборете».
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ