Пєсков про «брудну бомбу України»: Загроза очевидна

США, Франція та Великобританія не повірили фейкам Росії про «брудну бомбу України». Пєсков каже, їхня справа — вірити чи ні.

Пєсков про "брудну бомбу України": Загроза очевидна

У Росії продовжують стверджувати про наявність в України «брудної бомби» та реальність загрози її застосування. Цього разу цей фейк озвучив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

«Справа в тому, що їхня недовіра до інформації, яка була передана російською стороною, не означає, що перестає існувати загроза застосування такої «брудної бомби». Загроза очевидна. Ця інформація була доведена до відома співрозмовників міністром оборони, далі вже їхня справа — вірити чи не вірити», — так Пєсков прокоментував заяву США, Великобританії та Франції про те, що вони не вірять словам міністра оборони РФ Сергія Шойгу про загрозу застосування Україною «брудної бомби».

Нагадаємо, в РФ почали поширювати неправдиві заяви про нібито підготовку Україною провокації з використанням «брудної бомби». Шойгу заявив про це у розмовах із колегами з Туреччини, Франції, Великобританії та США.

Як вважають в Інституті вивчення війни (ISW), цими заявами РФ намагається уповільнити чи зупинити західну військову допомогу Україні та послабити НАТО.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ