Ердоган відповів на демарш РФ щодо зернової угоди

На вихідних Росія заявила про зупинення участі у зерновій угоді. Незважаючи на це, з портів України вийшли судна із зерном.

Ердоган відповів на демарш РФ щодо зернової угоди

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган запевнив, що Анкара буде «продовжувати свої зусилля, щоб служити людству». Так він прокоментував рішення Росії відмовитись від виконання зернової угоди.

«Незважаючи на те, що Росія вагається щодо зернової угоди, оскільки Москві не надано таких же можливостей, Туреччина продовжуватиме свої зусилля, щоб служити людству», — сказав Ердоган на Всесвітньому турецькому медичному конгресі, повідомляє CNN Turk.

Він наголосив на важливості зернового коридору, зазначивши, що за його допомогою вдалося знизити продовольчу кризу, експортуючи 9,3 млн тонн сільгосппродукції з України.

Нагадаємо, 29 жовтня Росія заявила про свій вихід із зернової угоди нібито через атаку України на кораблі Чорноморського флоту за допомогою безпілотників у Криму. При цьому запускалися бойові дрони з цивільного судна, яке використовувалося в рамках зернової угоди, повідомляє версія Москви.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ