УАФ закликала виключити росію зі складу членів ФІФА та УЄФА

Також УАФ звернулася до ФІФА з пропозицією виключити Іран із учасників ЧС-2022

УАФ закликала виключити росію зі складу членів ФІФА та УЄФА

Виконком Української асоціації футболу на своєму засіданні ухвалив рішення звернутися до ФІФА та УЄФА із закликом виключити з цих організацій російський футбольний союз. Також УАФ звернулася до ФІФА з пропозицією виключити Іран із учасників чемпіонату світу-2022.

«Беручи до уваги дії російського футбольного союзу стосовно інтеграції футбольних клубів та федерацій із тимчасово окупованих територій України до російських змагань та у структуру рфс, звернутися до ФІФА та УЄФА із закликом щодо вжиття невідкладних заходів реагування на дії рфс та застосування щодо рфс найсуворіших санкцій, зокрема у вигляді виключення рфс зі складу членів ФІФА та УЄФА»

«Беручи до уваги інформацію ЗМІ стосовно систематичних проявів порушень прав людини в Ірані, що може порушувати принципи та норми Статуту ФІФА, враховуючи резолюцію Ради Безпеки ООН 2231 стосовно накладення санкцій на Іран та ймовірну причетність Ірану до військової агресії рф проти України, звернутися до ФІФА з пропозицією розглянути питання про виключення збірної Ірану зі складу учасників чемпіонату світу з футболу-2022».

Нагадаємо, президент Української асоціації футболу Андрій Павелко заявив про вимогу виключити російський футбольний союз (РФС) з УЄФА та ФІФА за спроби включити клуби з окупованих територій до чемпіонату росії.

Раніше УЄФА нагадав росії про те, що кримські клуби не мають права виступати у турнірах під егідою росії. Держава-агресор неодноразово робила заяви про приєднання команд із окупованих територій до футбольної структури росії.

Нагадаємо, що у росії було ухвалено рішення створити єдиний футбольний чемпіонат для клубів з Абхазії, Південної Осетії, а також тимчасово окупованих територій Криму, Херсонської та Запорізької областей. Також у російській федерації планують залучити клуби з так званих “ЛНР” та “ДНР”.

Також нагадаємо, що іранські спортсмени та активісти направили до ФІФА запит про зупинення членства Федерації футболу Ірану. Спортсмени та вболівальники вимагають заборонити Ірану брати участь у чемпіонаті світу-2022 у Катарі.

Збірна Ірану потрапила до групи B, де має зіграти з Англією, США та Вельсом. Чемпіонат світу-2022 пройде з 20 листопада до 18 грудня.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ