Зеленський: Дуже добре спрацювали Повітряні сили

Тільки за сьогоднішній ранок терористи застосували для масованого удару 55 крилатих ракет. З них 45 збито.

Зеленський: Дуже добре спрацювали Повітряні сили

Президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення до народу наприкінці 250-го дня війни.

«Наразі ще тривають відновлювальні роботи у тих регіонах, де сьогодні були влучання російських ракет. Робимо все можливе, щоб відновити енерго- і водопостачання. І відновимо. Немає у російських терористів таких ракет, які могли б влучити в українське бажання жити. Жити цивілізовано і піклуватися одне про одного», – зазначив Зеленський.
Зеленський додав, що такі атаки лише додають бажання помститися за кожний злочин РФ.
«А якщо хтось там, у Кремлі, наслухався своїх чмалених пропагандистів і вирішив, що темрява в Україні допоможе тиснути на українців, то хай потім не дивується своїм втратам, коли побачить, як українці ведуть «переговори» у темряві», – попередив Зеленський.
Президент відзначив дуже високу ефективність роботи ППО.
«Сьогодні дуже добре спрацювали наші Повітряні сили і всі, хто задіяний у захисті неба. Більшість об’єктів, які терористи визначили як мішені, вдалося врятувати. Тільки за цей ранок терористи застосували для масованого удару 55 крилатих ракет. З них 45 збиті. Я дякую за цей результат всі командування Повітряних сил (Південь, Північ, Схід та Захід) та всі підрозділи Сил оборони, які задіяні для захисту нашого неба», – сказав Зеленський.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ