Зеленський: Зробимо все, щоб дати тепло та світло

Кошти, технічна підтримка, трансформатори, генератори, енергоносії — це те, що життєво необхідне нашому захисту, зазначив президент.

Зеленський: Зробимо все, щоб дати тепло та світло

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що продовжив нашу дипломатичну активність, щоб світ потужно відреагував на чергову російську ескалацію.

«Говорив із президентом Франції Еммануелем Макроном. Подякував за вже надану підтримку та поінформував про наші потреби, перш за все, в обороні. Повітряний щит для України має бути — сьогодні це чітко прозвучало. Домовилися провести дві дуже важливі події. Перша — у грудні у Франції: предметно розглянути всі виклики зими, від енергетики до фінансів, зброї до захисту неба. А друга подія — щоб зібрати бізнес Франції та допомагати Україні», — зазначив Зеленський.
Крім того, сьогодні відбувся візит до Києва єврокомісара з енергетики Кадрі Сімсон.
«Обговорили ініціативу створення такого формату, як військовий Рамштайн, який зможе працювати заради нашої спільної безпеки, але саме в енергетичній площині. Кошти, технічна підтримка, трансформатори, генератори, енергоносії — це те, що життєво необхідне нашому захисту. Ми зробимо все, щоб дати людям електрику та тепло цієї зими. Слава кожній і кожному, хто працює, наближаючи нашу перемогу!» – сказав президент.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ