На даху енергоблоку ЗАЕС з’явилося військове обладнання – розвідка

Російські окупанти мають намір використовувати обладнання РЕБ для боротьби із засобами аеророзвідки.

На даху енергоблоку ЗАЕС з'явилося військове обладнання – розвідка

Російські окупанти розмістили свої системи радіоелектронної боротьби на даху одного з енергоблоків Запорізької атомної електростанції. Про це повідомило Головне управління розвідки Міноборони України у вівторок, 1 листопада.

«На даху п’ятого енергоблоку встановлено обладнання РЕБ для боротьби із засобами аеророзвідки. На промисловій зоні ЗАЕС розміщена чергова зміна окупантів. Командний склад розосереджений по місту і проживає у квартирах місцевих жителів, що виїхали», — йдеться в повідомленні.

У ГУР додали, що росіяни мають намір анулювати перепустки українського зразка і змушують українських співробітників станції підписувати контракт із Росатомом.

Крім того, до Енергодара прибули «кадирівці», які здійснюють патрулювання.

«Зв’язок у місті практично відсутній, переміщення доцільно проводити з 09:00 до 15:00. Після 15:00 зростає можливість потрапити під фільтраційні заходи», — додали в розвідці.

Раніше у вівторок у МАГАТЕ заявили, що четвертий енергоблок ЗАЕС відключено через вибух міни. Він стався за межами периметрального огородження станції, внаслідок чого було відключено зовнішню лінію електропередач.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ