Україна не готова на компроміси з РФ — Зеленський

Україна вибудовуватиме дуже прагматичні відносини з РФ, тому що вона несе загрозу.

Україна не готова на компроміси з РФ - Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не готова знову на компроміси з Росією. Подібні рішення у минулому були найбільшою помилкою України. Про це він сказав в інтерв’ю чеському телебаченню.

За його словами, деякі світові лідери хотіли б, щоб Україна погодилася на умови агресора.

«Я думаю, що деякі лідери країн, звичайно, хотіли б (компромісів від України — ред.). Я не хочу зараз давати свою оцінку цьому, тому що це не має значення. Тому що для мене не важливо, що хтось намагається підштовхнути нас. Ми вже там були (в домовленості з РФ — ред.). Для нас там нічого нового, жодних сюрпризів. Я знаю, чим закінчить ця історія», — заявив Зеленський.

Президент зазначив, що очікувати «хорошої кінцівки» і укладання домовленостей з РФ не варто. Україна вибудовуватиме дуже прагматичні відносини з РФ, бо вона несе загрозу.

«Ми зараз бачимо результати їхньої політики. Ми в Україні протягом останніх 30 років нашої незалежності не будували сильної системи безпеки. Я думаю, тому що не очікували від них таких агресивних кроків, таких войовничих кроків, таких кривавих кроків. Це була найбільша помилка нашої країни, української політики», — заявив глава держави.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ