Колаборант Сальдо ухилявся від сплати податків на 60 млн грн — БЕБ

Призначений окупантами «керівник» Херсонщини приховував від податкової служби суму своїх доходів.

Колаборант Сальдо ухилявся від сплати податків на 60 млн грн - БЕБ

Колишній народний депутат та екс-член проросійської партії ОПЗЖ Володимир Сальдо, якого окупанти призначили гауляйтером Херсонщини, до війни ухилявся від сплати податків. Зокрема, Україна недоотримала через колаборанта 60 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба Бюро економічної безпеки (БЕБ) у середу, 2 листопада.

«Порушник у період з 2001 по 2022 роки працював на різних посадах у державних органах різних рівнів. У 2018 році він зареєстрував право власності на низку об’єктів нерухомого майна, а саме: приміщення готелю, багатоповерхову будівлю, земельні ділянки.
Орієнтовна ринкова вартість нерухомості перевищує розмір офіційно отриманих доходів цієї особи за період з 2010 по 2018 роки майже на 310 млн. грн., що більш ніж у 200 разів перевищує офіційні доходи. Таким чином, бюджет України недоотримав понад 60 млн грн від ухилення від сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору», — розповіли в БЕБ.
У березні 2022 року, після початку широкомасштабної агресії РФ проти України, «порушник погодився на співпрацю з терористичним режимом РФ та був призначений «керівником» окупаційної адміністрації Херсонської області».
Бюро не називає імені фігуранта справи, проте за описом стає зрозумілим, що йдеться про Володимира Сальдо.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ