Російські морпіхи поскаржилися губернатору, що втратили 300 людей за 4 дні – ЗМІ

Військовослужбовці зі 155-ї бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту РФ надіслали губернатору Примор’я Олегу Кожем’яку лист зі скаргами через те, що під селом Павлівка в Донецькій області зазнали великих втрат.

Російські морпіхи поскаржилися губернатору, що втратили 300 людей за 4 дні – ЗМІ

Про це повідомляє «Медуза» з посиланням на низку джерел

Як зазначає видання, про скаргу повідомили «воєнкор» пропагандистської ВДТРК Олександр Сладков, колишня радниця голови Держдуми В’ячеслава Володіна Анастасія Кашеварова та інші російські джерела, які підтримують війну в Україні.

Повний текст листа опублікував телеграм-канал Grey Zone. «Медуза» не може перевірити справжність тексту. Сладков і Кашеварова наведені в листі дані про втрати і прізвища командирів оприлюднювати не стали.

Згідно з публікацією Grey Zone, у листі морпіхи стверджують, що за чотири дні втратили «близько 300 осіб убитими, пораненими і зниклими безвісти» під час «незрозумілого наступу» на село Павлівка під Вугледаром у Донецькій області.

На думку ймовірних авторів листа, їхні командири — «генерал Мурадов і його корефан земляк Ахмедов» — спланували наступ, щоб перший «заробив бонуси перед начальником Генштабу» Валерієм Герасимовим, а другий отримав звання Героя Росії. «Їм плювати на все, аби тільки показати себе. Вони людей називають м’ясом», — йдеться в листі.

Морпіхи просять Кожем’яка звернутися до верховного головнокомандувача з проханням надіслати «незалежну», не пов’язану з міністерством оборони комісію, йдеться в листі.

Губернатор Примор’я до моменту публікації новини не підтвердив отримання листа, пише «Медуза».

5 листопада російське видання «Верстка» повідомило, що біля села Макіївка Сватівського району Луганської області внаслідок обстрілу ЗСУ знищено батальйон мобілізованих росіян із Воронезької області, мова йде про сотні загиблих окупантів.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ