Отримали системи, що зміцнюють нашу ППО – Зеленський

На фронті ЗСУ перебувають у стані активної оборони – на деяких ділянках сходу і півдня вони поступово відтісняють ворога.

Отримали системи, що зміцнюють нашу ППО – Зеленський

На сьогоднішній день можна сказати, що недавня ескалація російського ракетного і дронового терору привела лише до того, що світ відповідає новою допомогою Україні. Про це у своєму вечірньому відеозверненні 7 листопада заявив президент України Володимир Зеленський.

«Я щойно говорив з Беньяміном Нетаньягу – лідером блоку, який переміг на виборах в Ізраїлі. Обговорили основні аспекти відносин між нашими державами. Думаю, всі розуміють, що наголошує Україна і які безпечні наголоси робить Ізраїль. Вірю, що ми можемо значно посилити наші країни», – сказав президент.
Зеленський також зазначив, що сьогодні окупанти ударили по більш як 50 населених пунктах нашої країни – Донбас, Запоріжжя, Херсонщина, Миколаївщина, Харківщина, Дніпропетровщина. Били ракетами, авіацією із систем залпового вогню.
«Скрізь відповідаємо. Є й результати – збили черговий російський літак. Ми отримали нові системи, які суттєво зміцнюють нашу ППО. І на сьогоднішній день можна сказати, що недавня ескалація російського ракетного і дронового терору привела лише до того, що світ відповідає новою допомогою Україні. Зробимо усе, щоб до цієї допомоги приєдналося більше країн», – сказав глава держави.
Також Зеленський заявив, що загалом на фронті наші сили перебувають у стані активної оборони – на деяких ділянках сходу і півдня вони поступово відтісняють ворога.
Епіцентром найбільшого «божевілля окупантів» залишається Донеччина – вони там гинуть сотнями щодня. Земля перед українськими позиціями буквально завалена тілами росіян.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ