Глава УГКЦ привіз Папі Римському частину російської міни

Блаженніший Святослав заявив, що війна в Україні є виразно колоніальною і що пропозиції миру – це не що інше, як пацифікація колонії.

Глава УГКЦ привіз Папі Римському частину російської міни

У понеділок, 7 листопада, вранці глава Української греко-католицької церкви блаженніший Святослав зустрівся із папою Франциском у Ватикані, якому вручив фрагмент російської міни. Про це повідомляє сайт УГКЦ.

Папа Франциск під час розмови висловив свою близькість до «багатостраждального українського народу» та запевнив, що перебуває поряд з українським народом у молитві і конкретних діях. На завершення аудієнції блаженніший Святослав вручив Святішому Отцю символічний подарунок – фрагмент російської міни, яка у березні знищила фасад храму УГКЦ в Ірпені.
«Війна в Україні є виразно колоніальною, і пропозиції миру, які надходять до нас із Росії, – це не що інше, як пацифікація колонії. За ними стоїть заперечення права на існування українського народу, його історії, культури і в тому числі церкви. Вони несуть у собі заперечення самого права на існування Української держави, визнаної світовою спільнотою з її суверенітетом і територіальною цілісністю», – сказав глава УГКЦ.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ