«По лезу, але проходимо»: 8 листопада обійшлося без аварійних відключень світла

У вівторок 8 листопада енергосистема України обійшлась без аварійних відключень, за графіками за день відключали світло майже мільйону користувачів.

"По лезу, але проходимо": 8 листопада обійшлося без аварійних відключень світла

Про це повідомив генеральний директор Yasno Сергій Коваленко у Facebook

«Сьогодні ми обійшлися без аварійних відключень, стабілізаційних обмежень вистачило, аби система працювала. За графіками за день були відключені 903 963 користувачів.

Завтра, за попередніми прогнозами, також залишаємося в стабілізаційних графіках. По лезу, але проходимо…

Нагадаю. Якщо ви все не знайшли свою адресу в сервісі (це стосується і житлових помешкань, і юридичних осіб), напишіть колегам за формою на сторінці, і вони вас додадуть».

Коваленко пояснює: у всій цій ситуації важливо розуміти, що основна проблема з відключеннями зараз не через дефіцит генерації, а через неспроможність мереж у певних регіонах забезпечити доставку необхідного обсягу електроенергії. І Київ та область в цьому випадку постраждали найбільше від обстрілів терористів.

«Це як швидкісна магістраль, де замість 8 смуг залишилося 4, при цьому бажаючих проїхати стало ще більше. І ось поки колеги лагодять та будують нові «дороги», ми вимушені їхати повільно і обережно, економлячи паливо й не «сигналячи» без зайвої потреби».

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ