Mazda продала бізнес у Росії за €1

У зв’язку з відходом з російського ринку Mazda Motor зафіксує збиток у розмірі 82 млн доларів.

Mazda продала бізнес у Росії за €1

Японська автомобілебудівна корпорація Mazda Motor вирішила припинити свою діяльність у Росії та передати частку у спільному підприємстві у Владивостоці ПАТ Соллерс авто. Про це йдеться у звітності концерну за підсумками ІІ фінкварталу, опублікованій у четвер, 10 листопада.

«Компанія прийняла рішення про передачу всієї своєї частки участі в ТОВ Мазда Соллерс Мануфекчурінг Рус на користь ПАТ Соллерс — нашого партнера у спільному підприємстві. 24 жовтня 2022 року ми підписали угоду про передачу частки», — йдеться у повідомленні.

Сума угоди склала символічний 1 євро. У зв’язку з відходом з російського ринку та передачею частки у бізнесі Mazda Motor зафіксує збиток у розмірі 12 млрд ієн ($82 млн).

Раніше Mazda Motor вважала РФ як один із найважливіших ринків. З 2012 року концерн випускав у Владивостоці свої автомобілі у рамках СП із компанією Sollers. На підприємстві відбувалося складання кросоверів CX-5, CX-9 та седана Mazda 6. Ланцюжки поставок деталей та вузлів були розірвані на тлі санкцій проти Росії.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ